Dobra księgowa w Warszawie

Wszystkim osobom prowadzącym działalność gospodarczą lub dopiero planującym jej otwarcie, które poszukują solidnej, a zarazem w korzystnej cenie obsługi księgowej w Warszawie rekomendujemy usługi Biura Rachunkowo – Usługowego OKTA.

OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe

OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe

 

OKTA mieści się w bezpośredniej bliskości centrum Warszawy w samym centrum Pragi Północ. Dzięki świetnemu skomunikowaniu z innymi dzielnicami dojazd do biura jest szybki i prosty. Poza dojazdem własnym samochodem, którego zaparkowanie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami, gdyż ulica Brzeska 5, przy której znajduje się biuro OKTA pozostaje ulicą wolną od parkomatów, możliwy jest dojazd:

  • licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi (przystanek tylko 50 metrów od biura)
  • pociągami podmiejskimi i dalekobieżnymi (stacje Warszawa Wschodnia i Warszawa Stadion)
  • a wkrótce 2 linią metra (biuro znajduje się pomiędzy przyszłymi stacjami metra Stadion i Dworzec Wileński).

mapa biuro okta

Biuro Rachunkowo-Usługowe OKTA oferuje pełny zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych w bardzo korzystnych cenach.

Pracownicy biura podejmą się zarówno poprowadzenia księgowości małej działalności gospodarczej rozliczającej się z Urzędem Skarbowym zgodnie z zasadami karty podatkowej lub ryczałtu, jak również większych firm, które prowadzą podatkową księgę przychodów i rozchodów. Oczywiście również pełna księgowość (księgi handlowe) są zadaniem, którego chętnie podejmie się OKTA Biuro Rachunkowo Usługowe.

Ponadto poza tymi podstawowymi usługami w Biurze Rachunkowo-Usługowym OKTA klienci uzyskają również pomoc w procesie ubiegania się o dotacje unijne, w wypełnianiu wniosków kredytowych, a także pomoc prawną szczególnie z zakresu prawa kanonicznego (proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa). Ponadto OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe oferuje szeroki wachlarz usług sekretarko-biurowych.

Warto również zaznaczyć, że wszystkie te usługi dostępne są nie tylko dla klientów polsko języcznych, ale także obcokrajowców porozumiewających się w językach: niemieckim, hiszpańskim lub rosyjskim, a także innych, którzy zdecydowali się na podjęcie działalności gospodarczej w Polsce. Dzięki możliwości komunikowania się w tych wszystkich językach usługi Biura Rachunkowo-Usługowego  OKTA zostały poszerzone o profesjonalne usługi tłumaczeniowe i szeroko pojętą pomoc w pozyskiwaniu partnerów biznesowych z krajów niemiecko i hiszpańsko języcznych.

Wszystkie osoby poszukujące tradycyjnej obsługi księgowej, dającej możliwość bezpośredniego kontaktu z biurem rachunkowo-usługowym, a zarazem oczekujące nowoczesnych usług zapraszamy do kontaktu z  Biurem Rachunkowo-Usługowym OKTA, bądź za pośrednictwem telefonu: tel: 22 618 55 21, kom: 512 988 587, bądź elektronicznie: biuro@okta8.pl.  Więcej informacji o  Biurze Rachukowo-Usługowym OKTA  dostępnych jest na stronie internetowej www.okta8.pl.

okta www

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *